wtorek, 19 kwietnia 2016

Off topic - tatuaż! Study abroad i praca

Nie chcę pisać dzisiaj o uniwersytecie, bo zwyczajnie dzieje się ZA DUŻO. Za 1.5 godziny mam egzamin z francuskiego, w czwartek deadline strony internetowej i prezentację z najgorszą grupą na świecie. Oddaliśmy prezentację nie skończoną, spotkaliśmy się tylko 2 razy, nigdy nie trenowaliśmy prezentacji, ciągle nie ma zgody kto mówi którą część... Więc dzisiaj inne tematy.

Na przykład zrobiłam sobie tatuaż. Jest dosyć spory, na żebrach. Zajął godzinę, godzina umierania ale calkiem ladnie wygląda i nie boli. Tyle że wszędzie muszę chodzić w crop topach (co nie jest moim normalnym stylem) bo inaczej maść się klei do ubrań i no, nie jest to ani przyjemne ani ładne.

Za parę dni (w niedzielę) lecę do Polski na tydzień. Ciągle nie wiem jak sie dostanę na lotnisko więc mój poziom stresu aktualnie wyskakuje przez okno.

I teraz największy update (muzyka z bębnów): Dostałam się (to nie jest na 100%, muszę spełnić sporo wymagań itd. ale po prostu na razie czeka na mnie miejsce jeżeli je spełnię) na wymianę studencką do Guelph w Ontario, Kanada! Teraz muszę tylko zaoszczędzić kupę kasy!

I kolejny wielki update: Mam pracę, znowu pracuję w Primarku, na razie tylko weekendy na kasach, więc z deka nudno, no ale ważne że jest ;D

5 komentarzy:

 1. Hej ;) Jestem tegoroczną maturzystką i w przyszłym roku chciałabym pójść na studia w Anglii.
  Czy mogłabyś mi napisać jakie są wymogi i jak to wszystko się odbywa? Czy dam radę sama się utrzymać i studiować (po maturze mam zamiar wyjechać do pracy do UK i trochę zaoszczędzić)?

  OdpowiedzUsuń
 2. Ja wolałabym zrobić studia tutaj i dopiero wtedy wyjechać, gdyż zawsze w obcym kraju będzie Ci ciężej, a zwłaszcza na początku. Ewentualnie po studiach wyjedziesz i wtedy zrobisz sobie drugi kierunek już w UK. Ja tak zamierzam właśnie zrobić, gdyż jak na razie bardzo fajnie mi się studiuję :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Dzień dobry, jak można się z Panią skontaktować ws. współpracy blogowej?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Witam, maile mozna kierowac na kputon95@gmail.com

   Usuń
 4. Did you hear about microsoft dynamics ax partner ? If you need good software to your business it's great option to bring them, greetings

  OdpowiedzUsuń

Wszelkie komentarze mile widziane :)