poniedziałek, 9 lutego 2015

Oferty Uniwersytetow

Hej,
Doszłam do wniosku, że jak nic nie będę pisać to tak jakoś głupio :D W każdym razie taki update jak tam moja aplikacja na studia, bo troche się pozmieniało. Chora w ogóle jestem, troche mi się chce zemdleć, no ale do pracy za pół godziny muszę iść, twardym trza być.

Jak już pisałam w poprzednim poście, mam ofertę z Lincoln. Ostatnio dostałam odpowiedź RGU i już wiem jaką decyzję podejmę. Bo RGU mnie odrzucił, było takie ryzyko, wiedziałam, że nie do końca spełniam ich wymagania, ale liczyłam, że może może... No ale nie ma tego złego, w końcu Lincoln zły nie jest, do tego lepszy jeżeli chodzi o fundusze w czasie studiów, no bo będę mogła mieć pożyczki. . Więc nie rozpaczam. Brighton mi jeszcze nie odpowiedział, ale nie ma to wielkiego znaczenia w tym momencie, teraz uczę się na ten cholerny IELTS.

Poza tym, byłam ostatnio w Londynie (z R., pisałam o tym ostatnio), zimno jak cholera, ale przynajmniej mam to uczucie że coś tam zobaczyłam. I metrem się najeździliśmy jak głupi. Popatrzyliśmy na Big Bena, Buckingham Palace itd.

Jeszcze z innej beczki - nie podoba już mi się praca w Tesco, okropnie się atmosfera zmienia, jest nowa menadżerka i mnie wkurza strasznie, np. mówi do mnie, że mam obowiązek przyjść w mój dzień wolny, bo jestem na elastycznym kontrakcie. Jest to nielegalne bo przysługuje mi 24 godziny nieprzerwane pracą w tygodniu. Pff. Ogółem jest dziwnie, więc się rozglądam za czymś nowym :D

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Wszelkie komentarze mile widziane :)